חשפניות למסיבת רווקים

חשפניות למסיבת רווקים

תזמין כבר עכשיו! 0547203663

Read More

erotic-dance@bk.ru
0547203663

חשפניות למסיבת רווקים בצפון

«חשפניות למסיבת רווקים בצפון» 

«..קריר היום..-ליזי  ואני חלפנו מבטים. –הינה השביל-אמרה ליזי –מקום הזוי-היא הוסיפה.

הבית ראינו רק כשפנינו בשביל.הוא הייה יפה מאוד.מרוחק מכבישים ועיר,עם שטח ענק של גן.הבחור בשורט יצא אלינו.הוא חייך והראה לנו לאן ללכת. בית ווילה הייה בעל שתי קומות.עלינו לקומה שנייה ושם כבר היו כל החברה יחד עם חתן.השולחן הארוך הייה גדול ויפה.חברה היו מפוזרים בסלון יוקרתי,שניים שיחקו סנוקר,שעמד בפינה,כמה חברה ישבו ליד השולחן.הם לא היו שיכורים ולא נראו בלגניסטים..

-יותר מדי שקט..-אמרה ליזי-הם לא יכולים להיות כאלה חמודים..כבר קיבלתי צמרמורת מהמיקום המפחיד.. תירגעי,עניתי לה,-הכול בדיוק ככה איך את רואה-, חייכתי,-הם בסדר גמור ,את עוד תראי.

לכל חשפנית יש חוש שישי,והוא אף פעם לא טועה. ליזי ידע על כך,וגם אני ידעתי.

אז חלפנו תחפושות והתחלנו במופע. החתן הייה מחייך כל הזמן ולא הייה מוצאי מילה.באמצע של מופע סאדו קל,שזה,תכלס,מכות בטוסיק עם שוט מלאכותי ורך,קם פתאום החתן, מוציא מה שהוא מאחורי הספה ומושיט לליזי. זה הייה שוט אמיתי ענק עשוי מעור ובעל שלושה זנבות ערוכות.

—הינה תשתמשי בזה,-הוא אמר.ליזי נכנסה לשוק לרגע,אך חזרה לעצמה מהר.אני רואה אתה ממש ילד רע אחד!-ענתה לו החשפנית.-אז מגיע לך עונש רציני ואני אקפיד על כך!

ליזי לקחה את השוט וללא הודעה נוספת הורידה מכה על גבו של החתן הסוטה.

חברה התפוצץ בצעקות ומחאות כפיים.

אני השתמשתי בשוט שלנו הרך כדי לקשור את ידיו של החתן,ובזמן שליזי טיפלה בו, פניתי לקהל והזמנתי את הכי אמיץ להצטרף. יצא ככה שכולם היו אמיצים.

כל מופע שלנו הפך לסאדו אמיתי ובחורים היו מוצאים כל פעם איזה אביזר מין חדש. היינו שם שלוש שעות ויצאנו ממש עייפות,אך זה הייה שווה…» 

«…פעם אחד, אני ומישל עשינו מופעים במסיבת פורים.המסיבה הייתה מאוחרת,הגענו באחד בלילה למועדון-בר סגור בשביל חברה של החתן.אולם הייה מקושט ונוצץ וכולם היו מחופשים.

פורים-זמן של מסיבות מיוחדות וכל אחד מצויד במשיכת עיניים.

המופעים הסקסיים שלנו היו בתחפושות חדשות ויפות אני הייתי שדונית סקסית בגרביי ברך שחור-אדומות,במחוך ותחרה. מישל הייתה להפך מלאכית לבנת שלג.שתינו הינו במשיחות עיניים עם נוצות.בקיצור סגנון «,מולן רוז» עבד מצוין בקהל חגיגי.כולם רקדו באולם ומסביב הבר.אנחנו עלינו על הבר ורקדנו שם זמן מה.

המופע עצמה אספה את כולם לאמצע האולם ריקודים.הקהל עשה עיגול והשבנו את החתן על הכיסא באמצע.השדונית והמלאכית הפכו לאחיות בית חולים עם מזרקים גדולי מפלאסטיק.החתן קיבל לאפ דאנס חם ו התחפושות נשארו על הרצפה.

בסוף הקהל התפשט עד מגפי תחפושת,משיחות עיניים ו…זה הוא..

פורים הייה ממש שמח!…» 

«…אני בחשפנות יותר משלול שנים ומאוד מרוצה מעבודתי.אני אליס,החשפנית.מסיבות פרטיות ומסיבות רווקים-הם שטח העבודה שלי. אני עובדת באופן פרטי דרך הסוכנים ודרך אינטרנט.

מסיבות רווקים עושים בחוף הים,ביאכטה בווילה או בלופט.אני וחברות שלי מגיעות להופיע בתחפושות ייחודיות וסקסיות.

פעם יצא לי להופיע במסיבת רווקים ביאכטה גדולה ויפה.היו שם בערך שלושים חברה ויאכטה אמדה במרינה.אני ושתי חברות שלי חשפניות בצפון הגענו כשמסיבה כבר התחילה והאורחים היו צוחקים ומאוד שמחים לראות אותנו.

התחלנו במופעים שלנו וחברה מאוד אהבו את מופע אחיות  בית חולים.חברה שלי חשפנית בלונדינית מהממת עשתה מופע על שולחן סנוקר יחד עם חתן.כולם התלהבו מזה מאוד.

אחר כך,כמובן הגיע זמן לשחות.לילה הייה קיצי וחם והים הייה שקט. ליד יאכטה צמוד,בתוך המים חברה פרסו רשת ,כך שיכולנו לשחות כמו בברכה עגולה.המסיבה הייה מושלמת וברגעים כאלה אני בעבודה בכלל. ..»

 

 

Добавить комментарий

דרושות חשפניות

דרושות חשפניות דוברות רוסית בלבד למסיבות רווקים אם לקוחות ו.אי.פי דרושות חשפניות דוברות רוסית בלבד. סחר מעולה למתימות. Требуются девушки на стриптиз и водители охранники. В ведущую компанию организации торжеств […]

Read More
תקליטן למסיבת רווקים

החלטתה להתחתן ? לא יודעה מי מה להתחיל לארגן אירועה של החיים שלך ? אנו נעזור לך בזה . קודם כל צריך לחשוב איזה סוג של קהל יהיה לכם . […]

Read More
חשפן למסיבת רווקות

חשפן הוא כמובן גם בדרן . הוא זה שבאה להעביר לכם ערב ניפלה ובילתי נשכח כדי שתוכלו אחר כך להזכר ברגעים המצחיקים או רומנטיים שהיו בערב מסיבת רווקות שלכם ! […]

Read More
מקומות למסיבות רווקים

שמגיעה זמן לארגן מסיבת רווקים דבר ראשון על מה אנו חושבים זה איפה ואיך לעשות את הערב הניפלה הזה . אנחנו דואגים איך כל זה יעבור ורוצים לעשות זאות כמה […]

Read More