חשפניות למסיבת רווקים

חשפניות למסיבת רווקים

תזמין כבר עכשיו! 0547203663

Read More

erotic-dance@bk.ru
0547203663

אני חשפנית ולא מתביישת

strippers_bachelor_party3

אני חשפנית . אני יכולה אכשיו להגיד את זה בלי בושה כי אני לא מתפדחת מזה אכשיו .

בהתחלה שהתחלתי לעבוד בחשפנות בשבילי זה היה קשה לקבל את זה כי אני לפני היתי רקדנית מכובדת ולא היתי קשורה לחשפנות בכלל אבל , גירושין אם בעלי הראשון ודרישה בכסף ואיך שהוא להחזיק את עצמי הביאה אותי לתחום הזה של חשפנות . הביאה אותי לתחום בחורה שכמה פעמים עשיתי הופעות של ריקוד עצלה במועדון ריקודים ושום דבר לא קשור לחשפנות . היא חיפשה בשביל מישהוא שהיא מקירה בחורה רקדנית כדי להופיעה איתו ביחד במופעה ארוטי . אני כרקדנית מאוד התעניינתי בזה והרגנו לנו בגישה . לאחר בגישה הראשונה התחלנו להתאמן על המופעה הארוטי שאיתה הינו אמורים להופיעה במסעדות ומועדונים .

בחור שאני היתי מתאמנת איתו היה חשפן מאוד חתיך שכמובן אני לא היתי יכולה להגיד לו לא כי באותו זמן החיים הפרטיים שלי היו הרוסים ולא היה אצלי אף אחד אבל החשפן הזה היה חי עם בחורה טובה וחמודה וכמובן שאני לא היתי מרוצה מזה כי הוא משך אותי חזק .

לאחר כל אימון ביחד איתו אני היתי מגיעה הביתה וחושבת רק אליו . הוא סיפר לי על עבודה בחשפנות ועל זה שכמה כסף אפשר להרוויח בענף הזה אבל לי לא היה איכפת אני ביחד איתו יכלתי לעשות הרבה בלי לחשוב רק כדי להיות קרובה אליו כמה שיותר . אני מאוד התחברתי אליו אנו התחלנו להעביר הרבה זמן ביחד , הוא היה איתי יותר זמן ביממה ממשהוא היה עם החברה שלו . כעבור זמן הוא התחיל לעשות לי כל מיני סימנים שפי הם אני הבנתי שהוא גם חושב אלי .

לאחר כמה זמן אני התחלתי לעבוד איתו בחשפנות וגם להופיעה באירועים עם המופעה שלקח לנו כמה חודשים לבנות אותה .

כמובן שבזמן הזה שאנו בנינו את הכריאוגרפיה למופעה המשותף שלנו אנו התחברנו אחד לשני מאוד חזק כך שלא היה יום שלא הינו ביחד . לאחר זמן הוא הציעה לי לעבור איתו דירה ולגור ביחד . כמובן שזה היה חלום שלי לאותה תקופה ואני לא חשבתי לרגעה . אנו חשפן וחשפנית התחלנו לגור יחד ולעבוד בעבודה משותפת וזה נהיה כל כך כיף .

אני חזק התאהבתי בו . אנו הינו תמיד ביחד וכעבור זמן הוא הציעה לי נשואין ואני לא חשבתי אפילו לשנייה . חשפנית וחשפן הקימו משפחה ! היתה לנו חתונה מאוד יפה ומושקעת . כמובן שבחתונה שלנו היו הרבה אנשים שהיו קשורים לאנף החשפנות , חשפניות , חשפנים , מנהלים של מועדוני חשפנות בישראל והרבה רקדניות מקצועיות ואפילו סוכני דוגמניות . עברנו לגור למשפחה שלי כי תחננו ילד והינו בטוחים שנצתרך עזרה . אנו הצלחנו בפעם הראשון ואני נכנסתי להריון . בעלי האהוב עבד כל התקופה בעבודה הרגילה מתי שאני היתי בהריון ולא עבדתי .

לאחר הלידה של הבן האהוב שלנו אנו המשכנו עם העבודה שלנו ונכנסנו לזה עוד יותר חזק .

הקמנו כמה צוותים של חשפניות שעובדות תחתינו . אנו מרוויחים הרבה כסף ולעט לעט מתקרבים לחלום שלנו לקנות דירה . היום אצלינו יש קודם כל משפחה מאוד חזקה , בן האהוב , גי’פ , כסף בחשבון ויכולת לחופשות בחו»ל . זה כבר לא קצת ואנו לא עוצרים בזה כי יש לנו עוד לקנות דירה .

Добавить комментарий

דרושות חשפניות

דרושות חשפניות דוברות רוסית בלבד למסיבות רווקים אם לקוחות ו.אי.פי דרושות חשפניות דוברות רוסית בלבד. סחר מעולה למתימות. Требуются девушки на стриптиз и водители охранники. В ведущую компанию организации торжеств […]

Read More
תקליטן למסיבת רווקים

החלטתה להתחתן ? לא יודעה מי מה להתחיל לארגן אירועה של החיים שלך ? אנו נעזור לך בזה . קודם כל צריך לחשוב איזה סוג של קהל יהיה לכם . […]

Read More
חשפן למסיבת רווקות

חשפן הוא כמובן גם בדרן . הוא זה שבאה להעביר לכם ערב ניפלה ובילתי נשכח כדי שתוכלו אחר כך להזכר ברגעים המצחיקים או רומנטיים שהיו בערב מסיבת רווקות שלכם ! […]

Read More
מקומות למסיבות רווקים

שמגיעה זמן לארגן מסיבת רווקים דבר ראשון על מה אנו חושבים זה איפה ואיך לעשות את הערב הניפלה הזה . אנחנו דואגים איך כל זה יעבור ורוצים לעשות זאות כמה […]

Read More